Ledning och styrelse

Bo Jönsson, Ordförande

bosse.gamlarp@telia.com

 

Andreas Parastatidis, Ledamot Ägare

andreas.parastatidis@fare.se

 

Britt-Marie Bengtsson, Ledamot Ägare

bitte.bengtsson@fare.se

 

Louise Persson, Ledamot ägare

louise.persson@fare.se

 

Marie Karlström, Ledamot ägare

marie.karlstrom@fare.se

 

Carolinn Kusturica, Ledamot arbetstagarrepresentant

carolinn.kusturica@fare.se

 

Magnus Lundin, Ledamot arbetstagarrepresentant

magnus.lundin@fare.se

 

Caroline Krafft, suppleant ägare

caroline.krafft@fare.se

 

Peter Nilsson, Suppleant arbetstagarna

peter.nilsson@fare.se

 

Rulla till toppen